Jdeme do finále!

Čas nám ve škole běží neuvěřitelným tempem. Před pár dny jsme přivítali nové prvňáčky a už, nejen jim, chystáme závěrečná vysvědčení!

Jsem moc ráda, že jsme společně zvládli slavnostně otevřít sportovní halu a novou MŠ, oslavit Den rodiny i poslední květnový týden, který byl ve znamení terénní výuky. Počasí nám přálo, děti mají spoustu zážitků a ty nejvytrvalejší nachodily i přes 50 km.

Rovněž Čtenářský maraton se nachýlil ke svému konci. 20 čtenářů odjíždí 18. června zdolat Valašskou pevnost, 5 dětí se těší na expedici do ZOO, čtyři holčičky se rozhodly pro Den tvoření a máme i sportovce na které čeká horolezecká stěna. Gratuluji všem čtenářům ke každé přečtené stránce, která jim přinesla radost, vtáhla je do dobrodružství, odhalila tajemství, pobavila – protože právě o to u čtení jde!

Kateřina Mannheimová