Všechno jednou skončí, a tak i náš bezva pobyt je minulostí. Pátý den byl ve znamení přesunu do údolí a poznávání šelem naší přírody v úžasném centru URSUS v Dolní Lomné.

Co říct závěrem? Má to smysl. Každým společným pobytem nás o tom děti přesvědčují. Jsou neuvěřitelně sehraný tým, podporují se, spolupracují, baví se, pečují o sebe navzájem. Jsem na ně neskutečně hrdá a moc ráda tyto akce podnikám, protože není lepšího ocenění naší práce, něž když posloucháte komentáře nevěřících pozorovatelů – Vy máte tak šikovné a vychované děti! Vaše děti toho tolik umí! Vaše děti jsou tak spontánní a pozitivní! Vy jste tak akční skupina, jste fakt super!

A tady se dostávám k poděkování svým kolegyním, bez kterých by nic z toho nebylo. Nebýt jejich každodenní empatie, trpělivosti, důslednosti, smyslu pro humor a bezedných studnic nápadů, jen těžko bych se teď mohla takto čepýřit. A proto jim DĚKUJI, že se na naše dobrodružství můžeme společně těšit a nejsou jen trpěnou povinností.

Kateřina Mannheimová