Omezení provozu ZŠ

Vážení rodiče,

z důvodu probíhající stavby výtahu, která zasahuje do naší budovy a znemožní také využívání většiny sociálních zařízení a jídelny, bude s největší pravděpodobností od 27. do 31. května probíhat výuka mimo budovu školy.

Plánujeme s dětmi projektové vyučování spojené s poznáváním Ostravy, v čase od 7,45 do 12,30 hodin. O konkrétním časovém plánu Vás budeme informovat v příštím týdnu. Dětem budou hromadně odhlášeny svačinky i obědy a Vás požádáme o zajištění větších svačinek z domu.

Školní družina bude přesunuta ven a za nepříznivého počasí do tělocvičny. Provoz ZUŠ vzhledem k nízkému počtu dětí v budově v jednom čase nebude omezen.

V případě, že byste se rozhodli z jakýchkoliv důvodů v tyto dny své dítě neposílat do školy vůbec, dejte nám, prosím, vědět z důvodu zajištění dopravy.

Děkujeme za pochopení.

Kateřina Mannheimová